Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk işyeri, depo, garaj ve dükkanlarınızda kullanabileceğiniz elektrik ile uzaktan kumanda veya buton ile çalışan açılır kapanır sistemlerdir. Teknolojinin gelişmesiyle elle açılır kapanır kepenk sistemlerinin yerini almıştır. Kolay kullanım ve daha güvenilir olması sebebiyle gittikçe popüler olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Rize merkezde faaliyet göster firmamız AGS TECO olarak yılların tecrübesiyle sizlere otomatik kepenk kurulum, satış ve bakım onarım servis işlemleri sunmaktayız. Sizde bu hizmetlerimizden hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçip teklif alabilirsiniz.

AGS Teco otomatik kepenk sistemleri, kaliteli sistemler ve güvenli panjur sistemlerimiz ile iş yerinizi, evinizi koruma altına alın. Motorlu sistemler, galvaniz çelik sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere seçenekleri mevcuttur.

AGS Teco otomatik kepenk sistemi, birbirine geçmiş galvalüm, galvaniz izoleli ve izolasyonsuz, paslanmaz çelik, patentli alüminyum profiller ve patentli parlak çelik çubuk döner ızgaralardan oluşur. Motorlu kepenkler, sorunsuz süreci ve uzun ömrü desteklemek için sağlam bir şekilde üretilmiştir.

Tüm kepenk kategorileri arasında yaygın olarak kullanılan ve yaygın olarak kullanılan otomatik kepenk sistemleri, motorlu panjurlarımızın figüratif özelliği, kayrak ve kılavuz profili oluşumunda sağlam metallerin kullanılması nedeniyle kazanılan sert montajdır. Bu özellik, hırsızlık, hasar ve doğal afetlere karşı koruma olarak performans gösterir.

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın

    ŞİMDİ ARA
    YOL TARİFİ AL