Rize Anahtar

Rize Anahtar

Rize Anahtar

Rizede faaliyet yürüten şirketimiz çilingir, anahtar, otomatik geçiş sistemleri, bariyer, turniye ve güvenlik sistemleri satış teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca otomobil anahtar sistemleri çoğaltma, tamir, pil değişim gibi hizmetleri sağlamaktayız. Bu hizmetlerin yanında, kapalı kalan ev kapılarınıza ve otomobil araç kapılarınıza yerinde çilingir hizmeti vererek kapılarınızı açmaktayız. 7 gün 24 saat sürekli aktif olan alo çilingir hattımıza ulaşıp servis alabilirsiniz. Rize merkezde faaliyetlerinizi yürüten şirketimiz, ihtiyaç dahilinde Rize ili ilçelerine ayrıca Trabzon of ilçesine kadar hizmet sağlamaktayız. Her an bize ulaşıp teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM WHATSAAP HATTIMIZI

whatsapp-png-image-9-300x300 Rize Anahtar

Rize Otomobil Anahtar Servisi

Rize ilinde kapalı kalan araçlarınızın kapılarının açılması, otomobilinizin anahtarının çoğaltılması, arıza ve pil değişimlerinin kapılması hususunda Açar Anahtar olarak sizlere yardımcı olup teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Rize Otomatik Anahtar ve Akıllı Geçiş Sistemleri

Akıllı güvenlik sistemleri ile sizlere akıllı çözümler sunuyoruz parmak izi, kart veya gözle çalışan geçiş sistemlerini, otel, işyeri ve evlerinize kurup sizleri en teknolojik otomatik kapı sistemleri ile tanıştırıyoruz.

 

Yazar hakkında

admin administrator

    ŞİMDİ ARA
    YOL TARİFİ AL